Extomance - jūsų naujiems klientams ir užsakymams

Mūsų tinkle dalyvaujantys partneriai naudoja įvairius kanalus, kuriais siekia Jūsų produktams ar paslaugoms sukurti pridėtinę vertę ir atlikti „išankstinį pardavimą“ (pre-sell). Tai gali būti tiek įprasti PPC tinklai, paieška, socialinė media ar tinklaraščiai su produktų apžvalgomis, palyginimais ir t.t. Ir visa tai tik „geriausių pastangų“ pagrindais – Jūs mokate tik už rezultatą:

Išbandykite naujus ir įvertinkite esamus srautus

Užsiregistruokite mūsų sistemoje, sekite išsamų gidą "kaip paleisti kampaniją?" ir stebėkite konversijas.

Nustatykite savo komisinių modelį ir sekite rezultatus

Pasirinkite modelį (CPM, CPC ar CPA/CPI), įkainį ir nustatytą biudžetą.

Atsisėskite ir atsipalaiduokite: mūsų partneriai akimirksniu įvertins Jūsų pasiūlymą

Partneriui įsitraukus į Jūsų programą, lankytojų srautą pamatysite nedelsiant. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto modelio, galite patys valdyti savo partnerių ratą ir naujus priimti tik su jūsų patvirtinimu.

Mūsų specialistai – klientų vadybininkai kartu su Jumis sudarys rinkodaros planą ir pasiūlymą

Mūsų vadybininkai turi patirties kurti naudą verslui, pasitelkiant skaitmeninius kanalus. Jų užduotis – padėti Jums įgyti kuo daugiau mokių klientų.

Apsauga nuo sukčiavimo realiu laiku

Brand Safety, Domain Masking, Cloaking Detection, Forensic Pattern Matching, Device Manipulation Recognition ir kitos automatinės procedūros sukčiavimo aptikimui realiu laiku.

Sukurkite nuosavą partnerių ar užsakovų tinklą

Pasitelkdami mūsų platformą, valdykite nuosavą partnerių tinklą. Tai sudaro Jums galimybę suteikti išskirtinį priėjimą prie specialių pasiūlymų, komisinių ir nuolaidų kuponų.

Prisijunkite šiandien

Registruotis dabar