Rinkodaros partnerystės (Affiliate marketing) Lietuvoje vis dar mažai naudojamas pardavimų kanalas, tačiau tokio tipo rinkodara vadinama viena geriausių reklamavimuisi ir sulaukianti patraukliausių rezultatų. Lietuvoje startuoja naujas partnerių tinklas „Extomance“.

Didesnė negu penkiolikos metų reklamos planavimo, verslo ir pardavimų valdymo patirtis įkvėpė mus sukurti skaitmeninį pardavimų tinklą, kuris sujungia reklamos užsakovus ir internetinio turinio kūrėjus.

„Extomance“ partnerystės rinkodaros tinklo vienas pagrindinių išskirtinumų, tai dėmesys į tiek į reklamuotojų, tiek į partnerių poreikius ir galimybes.

„Extomance“ partneriams – affiliate programos Lietuvoje

Nemažai partnerystės rinkodaros tinklų siūlo nišinius prekinius ženklus. „Extomance“ tinkle jau dabar yra 15 skirtingų reklamuotojų ir prekinių ženklų, siūlančių „affiliate“ programas Lietuvoje, todėl partneriai turės didelį pasirinkimą produktų savo tikslinei auditorijai.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, ne tik gausite jau paruoštus reklamos skydelius ar kitos formos medžiagą, tačiau svarbiausia, kad mūsų komanda su Jumis pasidalins patarimai ir gudrybėmis, kaip efektyviai pritraukti srautą į Jūsų kanalą.

Euro zonos šalims nustatyta nedidelė minimali mėnesinė išmoka, todėl pirmųjų rezultatų ilgai laukti nereikės.

„Extomance“ reklamuotojams

Statistika teigia, kad partnerių pardavimai gali sudaryti 5 iki 30 proc. Jūsų bendrų pardavimų. Dar geriau, kad mokate tik už įvykusias konversijas.  Prisijungus prie Extomance tinklo, mūsų specialistai – klientų vadybininkai kartu su Jumis sudarys „affiliate“ programos sąlygas ir pasiūlymą.

Mūsų partneriai rašo nišinius tinklaraščius, daro apžvalgas, kuria video turinį. Jų turimas potencialas ir auditorija padidins Jūsų pardavimus.

Visi norintieji tapti Extomance partnerystės rinkodaros dalimi, kviečiami registruotis. Pirmieji klientai gaus daugybę nemokamų pamokų ir konsultacijų.

Daugiau žinių – mūsų Linkedin paskyroje.