Esame sukurti jums

Didinkite savo pajamas kartu su EXTOMANCE. Rodykite savo tinklapyje reklamas, apžvalgas ir kitą medžiagą bei uždirbkite pinigų iš pardavimų ir galimų klientų srauto generavimo. Prisijungimas prie mūsų skaitmeninio pardavimų tinklo suteikia Jums daug naudos:

Išskirtiniai ir populiarūs pasiūlymai

Nuolat atnaujinami gerus jūsų rezultatus užtikrinantys reklamuotojai ir prekių ženklai. Didinkite pajamas, keisdami pasiūlymus, o ne jūsų lankytojų ar sekėjų srautą.

Didžiausios išmokos geriausiems partneriams

Reklamuotojams siūlant didžiausias išmokas už jūsų pasiektus rezultatus, vos per keletą dienų pamatysite pokyčius pajamose.

Savaitinės ir mėnesinės išmokos

SEPA (Euro) šalims nustatyta nedidelė minimali savaitinė išmoka. Pervedimams į kitas šalis naudojami populiariausi atsiskaitymo paslaugų teikėjai.

Tiksli, greita ir pripažinta srauto sekimo platforma

Mūsų platformos pagrindą sudaro pasaulinės rinkos dalyvių pripažinta programinė platforma, kurią naudoja virš 4 tūkst. skaitmeninės partnerystės tinklų.

Visapusiška kūrybinė pagalba ir unikalių formų reklama

Uždirbkite daugiau pajamų, naudodami reklamuotojų paruoštus skydelius ar kitos formos medžiagą, labiausiai atitinkančia Jūsų auditorijos interesus.

Mokymai ir konsultacijos apie reklamos metodus ir įrankius

Nepaliekame Jūsų vienų realizuoti savo idėjų ir veiklos. Mūsų specialistų komanda nuolat dalinsis patarimais ir gudrybėmis, kaip efektyviai skleisti Jūsų idėjas.

Asmeninis vadybininkas

Jūsų asmeninis vadybininkas yra pasirengęs konsultuoti Jus mūsų skaitmeninio reklamos tinklo veiklos klausimais.

Kaip tai veikia

Susipažinkite su trumpa partnerystės programų veikimo apžvalga

1

Užsiregistruokite reklamuotojo partnerystės programoje

Užsiregistravę EXTOMANCE skaitmeninių partnerių tinkle, turėsite galimybę rinktis iš plataus įvairių kategorijų pasiūlymų sąrašo. Galėsite peržiūrėti visus reklamuotojų pasiūlymus pagal veiklos sritis ar raktinius žodžius. Nuo pat užsiregistravimo momento galėsite reklamuoti visus mūsų direktorijoje pateiktus pasiūlymus!

2

Reklamuokite produktus per unikalias nuosavas nuorodas

Yra daugybė būdų, kaip galite reklamuoti mūsų EXTOMANCE tinkle siūlomus produktus ir reklamuotojus. Kad galėtumėte savo lankytojams reklamuoti pasirinktus prekių ženklus, Jums tereikės savo tinklalapiuose įdėti reklamuotojo pateiktas ir jums automatiškai priskirtas unikalias nuorodas, reklamjuostes ar net kuponus.

3

Jūsų unikalią nuorodą paspaudę lankytojai nukreipiami į reklamuotojo tinklalapį

Aktyvavę savo nuorodas, galite pradėti uždirbti! Mūsų srauto stebėjimo technologijos pagrindą sudaro pažangiausia šios srities programinė įranga, suteikianti EXTOMANCE galimybę sekti visus lankytojus, kurie spusteli Jūsų nuorodas. Pažymėjus lankytoją, Jūs būsite identifikuojamas kaip jo persiuntėjas.

4

Užbaigus pirkimo procesą, reklamuotojas siunčia apmokėjimą lankytoją persiuntusiam partneriui

Reklamuotojas persiuntusįjį partnerį atpažįsta pagal kliento kompiuteryje išsaugotą slapuką ir kitus papildomus parametrus. Klientui sumokėjus už pirkinį, reklamuotojas priskiria komisinius Jūsų paskyrai. Tada EXTOMANCE Jūsų pasirinktu mokėjimo būdu nustatytą atsiskaitymo dieną perveda lėšas Jums.

Registruokitės šiandien.